GROMADZENIE KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO I FINANSOWANIE DŁUGÓWZ wielką przyjemnością nawiążemy współpracę w zakresie projektów, które związane są z inwestycjami kapitałowymi, gromadzeniem kapitału zakładowego, konsolidacją akcji (tzw. venture capital – equity funding) czy finansowania długów międzynarodowych.

Aniemax Capital Sp. z o.o. oferuje swoje kontakty z krajowymi oraz międzynarodowymi inwestorami, instytucjami kredytowymi oraz wyspecjalizowanymi instytucjami finansowymi.

Przy dzisiejszej konkurencji na rynkach zachodnich takie cechy jak pomysłowość, wyobraźnia i elastyczność nie są już jakimiś luksusami. Są po prostu niezbędne. W Aniemax Capital Sp. z o.o. wartości te są również czymś w rodzaju kamienia węgielnego jeśli chodzi o zobowiązania klientów. Oferujemy klientom szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług finansowych, zwłaszcza w zakresie pożyczek na rozwój i rozszerzenie działalności.

Międzynarodowi klienci, których projekty wymagają większego zabezpieczenia finansowego mogą liczyć na naszą pomoc. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od planowania strategicznego i oprawy projektu po rozpoznanie źródła finansującego.

Ponadto nasze programy opracowane są w taki sposób by mogły spełnić wszelkie wymagania klientów. Nie oferujemy rozwiązań częściowych i powielanych. Proponujemy nowe pomysły, unikalne strategie, które dają rezultaty.

Jesteśmy otwarci na dalsze pytania ze strony Państwa odnośnie naszych usług i pomocy. Tak jak w przypadku wszelkich naszych klientów, Państwa zapytanie jak i każda następna korespondencja traktowane będą jako poufne.

Zachęcamy Państwa do uzyskania dalszych informacji na temat naszej działalności. Aniemax Capital Sp. z o.o. pomagał w realizacji wielu poważnych projektów i z wielką przyjemnością dołączymy Państwa do naszej listy klientów, których oczekiwania udało nam się spełnić.

W przypadku jakichkolwiek dalszych zapytań prosimy o kontakt.